O nás

Svíčkařství.cz je eshop našeho Rodinného včelařství Ratajovi které bylo  založeno v roce 2000. Naše včelstva máme umístěna na vrchovině Poluška. Kromě medu se věnujeme od roku 2001 také výrobě přírodních svíček, které jsou vyrobeny z včelího vosku. Naše svíčky jsou ručně vyráběné různými způsoby.V roce 2010 jsme získali certifikát Šumava originální produkt na naše výrobky, které jsou vyráběny v souladu s tradicí a s maximálním respektem k přírodě. Chov včel přináší užitek nejenom nám, ale i celé okolní přírodě.

V naší nabídce najdete svíčky různých tvarů a velikostí, které vám pomohou vytvořit příjemnou a uklidňující atmosféru v každém prostoru. Věříme, že naše svíčky vám přinesou radost a pohodu do vašeho domova. Pokud máte zájem o naše produkty, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám poradíme s výběrem.

Rádce

Vyrobte si svíčky z včelího vosku

Pokud toužíte po zábavné a kreativní aktivitě pro své děti, pak by výroba svíček z včelího vosku mohla být skvělou volbou. Pro tyto účely máme k dispozici sady, které jsou vhodné pro děti, které se chtějí naučit, jak vyrábět svíčky a zároveň si užít zábavu. Tyto sady obsahují všechny potřebné materiály, jako je včelí vosk, knoty a instrukce pro výrobu svíček. Výběr z různých typů a velikostí sad vám umožní vybrat si takovou sadu, která bude nejvhodnější pro vaše potřeby.

Tlačítko koupit