Doprava od 55,-Kč

Proč nakupovat svíčky z včelího vosku v eshopu Svíčkařství.cz a ne na Temu

Tradice výroby od roku 2001

Na www.svickarstvi.cz nabízíme svíčky vyrobené ze 100% přírodního včelího vosku Naše rodinná firma má dlouholetou tradici výroby svíček sahající až do roku 2001, zatímco produkty na Temu mají nejasný původ a složení. Naše svíčky jsou tedy nejen ekologické, ale i zdravější pro váš domov.

 Certifikát Šumava originální produkt®

  Jsme hrdými držiteli certifikátu Šumava originální produkt®, který garantuje kvalitu a původ našich svíček. Tento certifikát zaručuje, že naše výrobky splňují přísná kritéria a jsou skutečně vyrobeny v regiónu Šumavy. Na Temu takovou záruku nenajdete.

  Podpora lokálních včelařů

Každá svíčka zakoupená u nás přispívá k podpoře místních včelařů a jejich úsilí o udržení populace včel. Při nákupu na Temu tyto hodnoty zůstávají často opomíjené.

 Kvalita a řemeslné zpracování

Naše svíčky jsou pečlivě ručně vyráběny s důrazem na detail a kvalitu. Na Temu často najdete masově vyráběné produkty, které postrádají tento osobní dotek a preciznost.

Unikátní vlastnosti

Včelí vosk, který používáme, pochází od českých včelařů a při hoření vydává jemnou vůni. Takové vlastnosti u svíček z Temu nenajdete.

Český produkt

Naše svíčky jsou hrdým českým produktem, což znamená, že podporujete místní ekonomiku a tradiční české řemeslo . Při nákupu na Temu tato výhoda chybí.

Ekologické balení

Naše svíčky jsou baleny v ekologických materiálech, které jsou šetrné k přírodě. Při nákupu na Temu často narazíte na nadměrné používání plastů a nerecyklovatelných obalů.

Vyberte si kvalitu, udržitelnost a podporu lokální komunity, nakupujte svíčky z včelího vosku na www.svickarstvi.cz a ne na Temu a užijte si jedinečný zážitek z každé zapálené svíčky.

>